Eventy

19.01
2023

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #51

Vodeno, ul. Dobra 40

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na pięćdziesiąty pierwszy MeetUp w Warszawie!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Challenges with high scalable multi tenant architecture in GCP” - Michał Bagrowski

  Michał omówi wyzwania związane z projektowaniem i obsługą obejmującej wiele regionów, wysokoskalowalnej infrastruktury z Infrastructure as a Code, ze wszystkimi jej zaletami oraz kwestie odpowiedzialności za zasoby GCP.

  Michał Bagrowski - DevOps to pierwsze słowo, które kojarzy się z Michałem. Jego doświadczenie w pracy z chmurą sięga 2010 roku. Zaczynał od pracy z AWS. Od 3 lat jest związany z Vodeno i pracą w Google Cloud Platform. Posiada 2 certyfikaty GCP: Architekt i Security. Prywatnie jest ojcem trójki dzieci i majsterkowiczem.

 • 19:20 Prelekcja #2: “Portworx Enterprise Storage Platform - kompleksowe rozwiązanie do przechowywania i zarządzania danymi dla wszystkich Twoich projektów opartych na kontenerach” - Łukasz Herda

  Portworx to platforma zarządzania danymi Kubernetesa i nie tylko, której zaufały przedsiębiorstwa uruchamiając na niej skonteneryzowane, produkcyjne aplikacje o znaczeniu krytycznym. Jako jedyne heterogeniczne rozwiązanie dla Dockera Portworx zapewnia w pełni zintegrowane usługi przechowywania, zapewniania dostępności, ochrony, bezpieczeństwa oraz migracji danych pomiędzy klastrami w chmurze i on-prem, a także do automatycznego zarządzania pojemnością dla aplikacji działających na platformie Kubernetes. W rezultacie Portworx jest najczęściej używaną platformą usług danych Kubernetes przez liczne firmy w rankingu Global 2000, w tym Carrefour, Comcast, GE Digital, Kroger, Lufthansa i T-Mobile.

  Łukasz Herda - Inżynier systemowy Pure Storage, pasjonat innowacyjnych technologii storage oraz bezpieczeństwa danych.

 • 20:30 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport