Eventy

15.06
2023

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #56

Allegro Tech, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na pięćdziesiąty szósty MeetUp w Warszawie!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Implementacja modelu Zero Trust w środowisku PAM” - Mirosław Mycek

  Podczas swojej prezentacji Mirek przedstawi koncepcje dotyczące wprowadzania zaawansowanych technologii w PAM (Privileged Access Management) oraz ich niezastąpioną rolę w organizacjach. Jego wystąpienie będzie skupiało się na implementacji modelu Zero Trust w systemach PAM, ukazując techniczne niuanse tej zaawansowanej technologii oraz jej kluczowe funkcje. Ponadto, Mirek zaprezentuje skuteczne i efektywne metody zarządzania krytycznym aspektem bezpieczeństwa na konkretnych przykładach.

  Mirosław Mycek - lider działu wsparcia technicznego w Fudo Security - jedynym polskim dostawcy oprogramowania PAM. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży cyberbezpieczeństwa, a także doskonale orientuje się w rozwiązaniach stosowanych w zarządzaniu zdalnym dostępem do danych.

 • 19:10 Lightning Talk - Łukasz Herda
 • 19:30 Prelekcja #2: „GitOps na skali - synteza ArgoCD, Helma i Azure Pipelines” - Michał Romanowski

  Techniczny deep-dive w zastosowanie ArgoCD na produkcji dla setek serwisów. Jak pogodzić ArgoCD z Helmem w przemyślany sposób? Czego przypilnować podczas wdrożenia na produkcję? Co na to wszystko powie Azure Pipelines? Na te oraz wiele więcej pytań postara się odpowiedzieć Michał w trakcie swojego wystąpienia. .

  Michał Romanowski - DevOps, który jest ściśle związany z chmurą Azure. Lubi programować w czymkolwiek co przyjdzie mu pod rękę. Na co dzień zajmuje się automatyzacją wszystkiego i wszędzie. Jego doświadczenie jest dosyć krótkie, więc IaaC to jedyne podejście, które zna. Nie lubi się z on-premisem.

 • 20:30 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #56
Location
Allegro Tech, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53,Warszawa,
Starting on
15 czerwiec 2023
Ending on
15 czerwiec 2023
Offer Price
Pobierz raport