Multimedia

Prelegent:
Mirosław Mycek

[#430] Implementacja modelu Zero Trust w środowisku PAM

Podczas swojej prezentacji Mirek przedstawi koncepcje dotyczące wprowadzania zaawansowanych technologii w PAM (Privileged Access Management) oraz ich niezastąpioną rolę w organizacjach. Jego wystąpienie będzie skupiało się na implementacji modelu Zero Trust w systemach PAM, ukazując techniczne niuanse tej zaawansowanej technologii oraz jej kluczowe funkcje. Ponadto, Mirek zaprezentuje skuteczne i efektywne metody zarządzania krytycznym aspektem bezpieczeństwa na konkretnych przykładach.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport