Aktualności

02.06.2020

Governance w Azure i geolokalizacja w czasach zarazy

4 czerwca o 15:00 odbędzie się #10 SysOps/DevOps Online MeetUp 

W czasie pandemii powstały dane geolokalizacyjne, które dają doskonały obraz przebiegu COVID-19 oraz wgląd na zmiany w trakcie kwarantanny. Dane te zostały zestawione w różnych firmach, na różnych aplikacjach. Niestety, nie spotkały się one z najlepszym odbiorem, a co więcej – pojawiły się wątpliwości co do bezpieczeństwa i ochrony prywatności. W trakcie pierwszej prelekcji Paweł Prociów odpowie na pytania czy negatywna opinia społeczeństwa jest słuszna oraz czy istnieje szansa na powstanie rozwiązania, które zdobędzie zaufanie odbiorców.

Drugą część MeetUpu poprowadzi Kamil Więcek, pasjonat Azure i automatyzacji. Dowiemy się, jakie są najlepsze praktyki zarządzania infrastrukturą Azure oraz co tworzy proces governance. Nie zabraknie solidnego dema, które pomoże w zrozumieniu tematu. Kamil wspomni również o narzędziach i usługach ułatwiających proces governance w Azure.

MeetUp rozpoczyna się 4 czerwca o godzinie 15:00. Transmisję oglądać możecie na stronie https://meetup.sysopspolska.pl/, na naszym fanpagu, bądź na naszym kanale na YouTubie.

Link do zapisów: https://bit.ly/SODOONLINE10