Aktualności

07.11.2018

Halo Wrocław! Już 6 raz będziemy u Ciebie!

Dzień po krakowskim MeetUpie, 22 listopada rozpocznie się SysOps/DevOps Wrocław MeetUp #6

Nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu na Dolny Śląsk, gdzie z radością wracamy. Tu zawsze spotykamy super rozmówców, prelegenci zaskakują tematami, a słuchacze dopisują frekwencją! Mamy nadzieję, że i tym razem tak będzie i licznie przybędziecie się z nami spotkać. Co tym razem? Zobaczcie sami:

Pierwszy prelegent – Tomek Kuzemko – wprowadzi Was w świat Cepha. Sam na co dzień już od kilku lat prowadzi zespół odpowiedzialny za to oprogramowanie na potrzeby Public Cloud / VPS. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania w tym zakresie, to nie bójcie się ich zadawać! Tomek na pewno chętnie udzieli odpowiedzi, bo Cepha zna doskonale!

Następnie, w trakcie drugiego wystąpienia, dowiecie się jak przygotować narzędzia, procesy i zespoły do zarządzania tak, żeby móc produkcyjnie uruchamiać aplikacje kontenerowe w oparciu o platformę Openshift Container Platform. To wszystko i wiele więcej usłyszycie w trakcie prelekcji Jarka Stakunia.

Na koniec czeka na Was klasyczny networking przy pizzy i czymś do picia. Nie zapomnijcie się zapisać! I do zobaczenia już niedługo w biurze OVH – ul. Swobodna 1.

Zapisy tutaj: SO/DO Wrocław #6

Pobierz raport