Aktualności

12.09.2022

Hiperautomatyzacja oraz “Anthos” – nowość od Google

Jesteście fanami rozwiązań wchodzących w skład hiperautomatyzacji albo chcecie poznać nowoczesne rozwiązanie dla zarządzania aplikacją multiservice? Jeśli tak, to koniecznie bądźcie z nami 22 września o godzinie 17:00 podczas kolejnego SysOps/DevOps Polska MeetUpu Online.

Streamować będziemy – jak zwykle – na naszych kanałach na Facebooku, LinkedInie i YouTube oraz na stronie meetup.sysopspolska.pl.

Podczas wydarzenia będziemy gościć Andrzeja Chmielarskiego, który posiada ponad 24-letnie doświadczenie w branży IT, w tym od 10 lat jest architektem i developerem rozwiązań wchodzących w skład hiperautomatyzacji. Podczas swojego wystąpienia Andrzej przedstawi wykorzystanie elementów low-code i no-code w organizacji na przykładzie OutSystems oraz pokaże, jak tworzyć zwinnie aplikacje webowe i mobilne.

Kolejnym gościem będzie praktyk i pasjonat metodyki DevOps – Kasper Kalfas. Zaprezentuje on rozwiązanie firmy Google, którego celem jest modernizacja i ujednolicenie całej infrastruktury serwerowej, niezależnie od tego, gdzie obecnie istnieje. Jest to nowoczesne rozwiązanie zwane Anthos, obejmujące bardzo szerokie spektrum komponentów, co może sprawić wrażenie, że jego nauka wydaje się być trudna.

Ale bez obaw – po każdym wystąpieniu będzie czas na zadawanie pytań, na które nasi prelegenci z wielką przyjemnością Wam odpowiedzą podczas sekcji Q&A.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline62

Pobierz raport