Aktualności

21.05.2020

Hurtownie danych a DevOps – #9 MeetUp Online

Wytwarzanie hurtowni danych w chmurze to nie jedyny temat na zbliżającym się MeetUpie. Będzie też o Azure DevOps. 

Warto zrobić przerwę w pracy, by spotkać się z nami na SysOps/DevOps Online MeetUpie #9. Transmisja rusza już 28 maja o 15:00 i nie może Was na niej zabraknąć, ponieważ mamy dla Was dwie ciekawe prelekcje. Jeśli chcecie poznać szczegóły – koniecznie przeczytajcie artykuł do końca!

MeetUp otworzy trio z Accenture – Gerard Larwa, Łukasz Sołtysiński oraz Maciej Ptak.  Odpowiedzą na pytanie, czy pojawienie się nowego narzędzia, jakim jest Azure DevOps, spowoduje, że Jenkins przestanie być wykorzystywany i przejdzie w zapomnienie. Prelegenci wezmą pod lupę oba serwery i porównają je, odnosząc się do najważniejszych kryteriów oceny narzędzi DevOps.

O wytwarzaniu hurtowni danych w chmurze opowie na drugiej prelekcji Jakub Wawrzyniak. Wyjaśni nam, jak do takiego procesu możemy wykorzystać usługi platformy Microsoft Azure. Nie łatwo, by nowe wdrażanie rozwiązań analitycznych zakończyło się sukcesem, jednak Jakub spróbuje nam to przybliżyć i wyjaśni kluczowe aspekty takiego wdrożenia.

My, jak co tydzień, z niecierpliwością czekamy na MeetUp i mamy nadzieję, że Wy również. Transmisję oglądać możecie na naszym kanale na YouTubie oraz pod adresem https://meetup.sysopspolska.pl/

Szczegóły agendy i zapisy znajdziecie tutaj: https://bit.ly/SODOONLINE9