Aktualności

12.09.2018

Inauguracja dolnośląskiego sezonu SO/DO Meetupów!

27 września o godzinie 18:00 rozpocznie się SysOps /DevOps #5 Wrocław MeetUp. Gościć nas będzie OVH w swoim nowym biurze na ul. Swobodnej 1!

W zeszłym sezonie to Wrocław rozpoczynał cykl wyjazdowych MeetUpowych. Tym razem kończymy tu wrzesień. Zobaczcie co w agendzie.

Na dobry początek razem z Arturem Zarzyckim porównamy ECS i EKS, a także zobaczymy gdzie w tym wszystkim znajduje się Fargate? Poznamy nie tylko ich funkcjonalności, ale też wady i zalety oraz możliwości konfiguracyjne.

Druga prelekcja o przewrotnym tytule “Z krową w chmurach, czyli pieska zostaw w domu” będzie niczym innym, jak opowieścią o chmurach obliczeniowych. Sebastian Fyda postara się w lekkiej formie przybliżyć tę tematykę.

Dodatkowo mamy dla Was niespodziankę  w postaci panelu dyskusyjnego. Tę część poprowadzi Krzysztof Tomaszewski i porozmawia z Wami czy ‘’multi-cloud i single-cloud to dwa przeciwne bieguny świata cloud-computing’u czy też technologie, które się uzupełniają?” Mamy nadzieję, że dyskusja rozgrzeje Was do czerwoności!

Na koniec czeka na Was klasyczny networking przy pizzy i czymś do picia 🙂

Nie zapomnijcie się zapisać! I do zobaczenia już niedługo?

Zapisy tutaj: SO/DO Wrocław #

Pobierz raport