Aktualności

13.06.2022

Infoshare 2022 wraca 6-7 października!

Aż trzy sceny dedykowane specjalistom IT, prelekcje najlepszych krajowych i zagranicznych ekspertów oraz expo wypełnione przez czołowe firmy technologiczne – to dopiero początek tego, co tegoroczna konferencja Infoshare oferuje developerom i entuzjastom nowinek branży IT. A to wszystko ze zniżką dla społeczności SysOps/DevOps Polska.

Infoshare, największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej, powraca w tym roku w formacie stacjonarnym w Gdańsku z transmisją online. Na 6 scenach tematycznych (w tym aż 3 przeznaczonych dla programistów i ekspertów IT) wystąpią setki światowej klasy prelegentów, m.in. Kent C. Dodds, Kat Cosgrove i Venkat Subramaniam.

W programie wydarzenia znajdują się liczne okazje do networkingu, chociażby przy stoiskach wiodących firm technologicznych czy w strefach Chill Out i Food Court. Zaplanowano także 5 oficjalnych wydarzeń towarzyszących, w tym cieszące się ogromną popularnością Great Networking Party z koncertem na żywo.

Miło nam poinformować, że SysOps/DevOps Polska ponownie zostało Community Partnerem konferencji Infoshare. Dzięki temu będziemy mogli przekazać Wam wejściówkę Conference Pass. Obserwujcie nasze social media, aby nie przegapić konkursu!

Jeśli i Ty chcesz się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę i poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach, dołącz do tysięcy uczestników Infoshare 2022 i zarejestruj się już dziś! Z kodem IS22_SysOps-DevOps bilety 15% taniej!

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora: www.infoshare.pl/conference

Do zobaczenia 6-7 października w Gdańsku!

Partnerem Głównym wydarzenia jest Miasto Gdańsk.