Aktualności

30.09.2021

Infoshare startuje już 14 października w Gdańsku i online

Infoshare, największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej, powraca do stacjonarnego formatu z transmisją online. Na 5 scenach tematycznych (w tym 2 przeznaczonych dla programistów i ekspertów iT) wystąpią światowej klasy prelegenci. W programie wydarzenia nie zabraknie okazji do networkingu oraz rozrywki w czasie wydarzeń towarzyszących.

W tym roku Infoshare powraca do swojego pierwotnego formatu i w dniach 14-15 października ugości uczestników w przestrzeni gdańskiego AmberExpo. Powrót do stacjonarnej odsłony nie wykluczy dostępu online – każdy nabywca biletu będzie mógł oglądać transmisję na żywo, czy zapoznać się z projektami startupów na Virtual Startup Expo. Na pięciu scenach tematycznych Infoshare 2021 wystąpią światowej klasy eksperci tacy jak Erika Cheung (Ethics in Entrepreneurship), David Polgar (All Tech is Human), Ria Thomas (Polynia Advisory), czy Johannes Lenhard (University of Cambridge).

Dwie sceny dla ekspertów IT: DevTrends i Advanced Dev Stage

Organizatorzy Infoshare jak zawsze przygotowali część programu z myślą o potrzebach programistów i inżynierów. Dwie sceny stworzone dla nich oferują solidną dawkę merytorycznej wiedzy i różnorodność poruszanych tematów.

DevTrends Stage to przestrzeń, gdzie prezentowane będą błyskawicznie zmieniające się trendy i rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Scena poświęcona jest zagadnieniom, takim jak: Frontend & Web, Machine learning, UX/UI, Data Science, Big Data, Cybersecurity, Blockchain czy Quantum Computing.

Advanced Dev Stage skupia się na nieustannych zmianach w świecie technologii cyfrowej oraz na nowych obszarach, które podlegają tym transformacjom. Wiedząc, że programowanie to nieustanna nauka, eksperci i programiści występujący na scenie Advanced Dev przybliżą całkowicie nowe, wdrażane przez siebie technologie i rozwiązania z zakresu m.in. architektury oprogramowania, języka Java czy Cloud Computing.

Tematów technologicznych nie zabraknie także na otwartej dla wszystkich uczestników Arena Stage.

Sprawdź, kto wystąpi na scenach technologicznych

Prelegenci Infoshare 2021 to doświadczeni specjaliści z wiodących firm, a także wielu niezależnych specjalistów. Na scenach technologicznych zobaczymy takich ekspertów jak:

  • Rob Smedley – ekspert techniczny Formuły 1, jedna z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych twarzy padoku F1. Słynny były inżynier wyścigowy Felipe Massy w Ferrari i były szef działu operacji przytorowych w Williamsie.
  • Craig Spence – Senior Software Engineer z Nowej Zelandii, aktualnie pracujący w Sztokholmie w Spotify.
  • Vitaly Friedman – współzałożyciel, redaktor naczelny i lider kreatywny Smashing Magazine, wiodącego internetowego magazynu dla projektantów i programistów. Pracuje również jako konsultant front-end/UX w Europie, współpracując z Parlamentem Europejskim i międzynarodowymi firmami takimi jak Haufe-Lexware i Axel-Springer.
  • Lidor Gerstel – DevOps Team Leader w Centerity Systems, posiadający doświadczenie w kierowaniu projektami z zakresu CI/CD i Big Data. Certyfikowany AWS Solution Architect.
  • Sebastian Daschner – konsultant Java i deweloper, uczestniczący w procesach standaryzacji open source, takich jak JCP czy Eclipse Foundation. Pomaga w tworzeniu przyszłych standardów Enterprise Java i współpracuje przy projektach open source.
  • Łukasz Lach – jedyny Docker Capitan w Polsce, Docker Certified Associate, Docker Community Leader w Warszawie. Pracuje jako starszy architekt oprogramowania w CD Projekt.

Networking B2B i wydarzenia towarzyszące

Po ponad roku przerwy networking na żywo powraca na konferencję Infoshare za sprawę stacjonarnego formatu wydarzenia, jak i szeregu wydarzeń towarzyszących takich jak Before Party i Great Networking Party z koncertem w Starym Maneżu. Uczestnicy będą mogli również skorzystać z dedykowanego narzędzia do Matchmakingu (online i offline) powstałego z myślą o założycielach startupów, inwestorach i menadżerach.

Więcej informacji o konferencji na https://infoshare.pl/

Bilety: https://infoshare.pl/is-register/