Aktualności

14.02.2024

Innowacje, które czekają na DevOpsów we Wrocławiu!

20 marca ponownie widzimy się we Wrocławiu, by przenieść się w świat Azura oraz Sztucznej Inteligencji w pracy DevOpsa.

Podczas pierwszej prelekcji poznamy bliżej Azure Deployment Stack. Omówiony zostanie jego wpływ na dotychczasowe podejście do infrastruktury jako kod. Maciej Poborca zaprezentuje przykłady konkretnych zmian, jakie niesie ze sobą ta innowacyjna usługa oraz jej ograniczenia. Wykład rozpocznie się od części teoretycznej, gdzie przedstawione zostaną kluczowe koncepcje i zalety tego rozwiązania. W drugiej części czeka na Was praktyczne demo, prezentujące proces wdrożenia i korzyści płynące z jego wykorzystania. Koniecznie wpadnijcie na MeetUp, aby lepiej poznać tę fascynującą tematykę i poszerzyć swoją wiedzę na temat infrastruktury w chmurze Azure!

Co dalej? Zapraszamy Was do zgłębienia tajemnic Sztucznej Inteligencji! Podczas drugiej prezentacji odkryjemy tajniki MLOps, zaczynając od jego definicji i kończąc na kluczowej roli DevOpsa w tym procesie. Przedstawimy trzech głównych “obywateli” tego świata oraz omówimy główne wyzwania, które na nich czekają. Zbudujemy kompletną platformę opartą na narzędziach open-source, stwarzając środowisko, w którym dobrze będzie się czuć zarówno Data Scientist, jak i Data Engineer. Dodatkowo Bartłomiej Poniecki-Klotz przedstawi działający model uczenia maszynowego, gotowy do wdrożenia w produkcji, przy każdym kroku demonstrując możliwości wykorzystania narzędzi i zasad DevOps. Dołączcie do nas, aby odkryć świat Sztucznej Inteligencji!

Udział w MeetUpie to przede wszystkim możliwość zadawania pytań po prelekcjach, a także spotkania z prelegentami podczas networkingu. Weźcie znajomych i przyjdźcie, bo szykujemy dla Was dużo dobroci 🙂

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWro17

Pobierz raport