Aktualności

13.01.2023

Integracja Azure Serwisów oraz tworzenie infrastruktury w chmurze – SO/DO MeetUp Online #70

Chcecie dowiedzieć się, czym jest FastTrackVM oraz co może Wam pomóc w przenoszeniu procesu tworzenia infrastruktury? Nie przegapcie najbliższego spotkania online z naszymi prelegentami. 

Na ostatnim, styczniowym MeetUpie usłyszycie dwóch naprawdę wybitnych prelegentów! Widzimy się już 26 stycznia o 17:00 na naszych kanałach na Facebooku, LinkedInie oraz YouTube, a także na stronie meetup.sysopspolska.pl.

Jako pierwszy podczas tego spotkania wystąpi Rafał Bielecki, który na co dzień jest odpowiedzialny za dostarczanie nowych rozwiązań chmurowych. Podczas swojej prelekcji odpowie na pytania: czym jest FastTrackVM, jak powstał i dlaczego? Wytłumaczy, jak jest zbudowany od strony technicznej oraz jak możemy połączyć usługi azurowe z rozwiązaniami innych firm.

Następnie na scenie zagości Karol Cienkosz, który zajmuje się rozwojem infrastruktury w chmurze przy podejściu IaC, CI/CD, administracją k8s oraz Apache Kafka. Tego dnia przybliży Wam, jak za pomocą helm-chart, config-connector, k8s i podejścia gitops (argocd/flux) uprościć i przenieść proces tworzenia niezbędnej infrastruktury w chmurze jak najbliżej aplikacji.
`
Koniecznie bądźcie z nami tego wieczoru! Pamiętajcie o możliwości zadawania pytań w trakcie sesji QA po każdej prelekcji 😉

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline70

Pobierz raport