Aktualności

08.09.2023

Jak połączyć Chat GPT z GitOpsem? Na SO/DO MeetUpie!

Jeśli w czwartek, 21 września, będziecie zastanawiać się, jak spędzić wieczór, to podpowiadamy – przyjdźcie ze znajomymi na SysOps/DevOps Poznań MeetUp! Będzie znowu okazja poszerzyć swoją wiedzę, wymienić się doświadczeniami i poznać nowych ludzi! 

Pierwsza prezentacja otworzy nam drzwi do świata DevOps, sztucznej inteligencji i Azura. Grzegorz Pacyna podzieli się z nami wiedzą o tworzeniu spersonalizowanego Chat-a GPT. Nasz prelegent wykorzystał do tego własne dane oraz platformę Azure, dzięki czemu mógł dostosować taki chat do swoich specyficznych potrzeb i celów.

Aby jeszcze chwilę pozostać w klimacie wakacji, w trakcie drugiej prelekcji Jarosław Tunowski opowie o podróży. Nie będzie to jednak podróż turystyczna, lecz trudna i czasem wyboista droga, którą zespół Jarka musiał przebyć, aby osiągnąć cele związane z GitOps. W trakcie godzinnej prezentacji usłyszycie, jakie wyzwania napotkali podczas wdrażania GitOps, z czym się mierzyli przy zmianach w procesach, infrastrukturze i Kubernetesie.

Nie przegapcie okazji do poznania nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami, bo będzie okazja porozmawiać ze wszystkimi przy pizzy. Rezerwujcie czas i zapraszamy do biura Egnyte w Poznaniu. Do zobaczenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: https://bit.ly/SODOPoz14

Pobierz raport