Aktualności

06.10.2023

Jak spłacić mieszkanie i wyruszyć na darmowe wakacje dzięki automatyzacji?

Zapraszamy wszystkich na SysOps/DevOps Katowice MeetUp #11, który odbędzie się 25 października 2023 roku o godzinie 18:00 w Strefie Centralnej, plac Sejmu Śląskiego 2 w Katowicach. 

W trakcie wydarzenia będziecie mieli okazję wysłuchać dwóch wartościowych prelekcji, po których przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi (Q&A), a następnie przyjdzie czas na networking przy pizzy 🙂

Artur ‘WarX’ Fijałkowski podzieli się z Wami krótką historią o tym, co może pójść nie tak na produkcji w przypadku aplikacji chmurowej. Przedstawi AWS jako przykład chmury, która może wpędzić w kłopoty najtwardszego DevOpsa, dlatego koniecznie musicie pojawić się na MeetUpie i wysłuchać prelekcji Artura!

Następnie Kamil Więcek zaprezentuje case study dotyczące implementacji automatyzacji, która może mieć realny wpływ na finanse osobiste. Nasz prelegent opowie o transakcjach na rynku kryptowalut, śledzeniu działań naciągaczy i oszustów oraz wykorzystaniu narzędzi opartych na technologii LLM w procesie wdrażania projektu. Krótko mówiąc – dowiecie się, jak spłacić mieszkanie i wyruszyć na darmowe wakacje dzięki automatyzacji!

A jeśli chcecie obejrzeć nagrania z naszych poprzednich MeetUpów, znajdziecie je na kanale YouTube: SysOps/DevOps Polska.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/sodoKATO11

Pobierz raport