Aktualności

07.11.2022

Jak uniknąć szkodliwych schematów i bankructwa?

Interesujecie się zarządzaniem aplikacjami w metodologii GitOps/DevOps, a może chcecie dowiedzieć się, jak świadomie korzystać z rozwiązań AWS projektując sieć? Koniecznie bądźcie na najbliższym meetupie online!

SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #66 odbędzie się 17 listopada o godzinie 17.00, a zobaczymy się, jak zawsze, na LinkedInieFacebooku, YouTubie i oczywiście na meetup.sysopspolska.pl.

Wirtualną scenę jako pierwszy przejmie Artur Poczekalewicz, który podczas swojej prelekcji przedstawi koncepcje zarządzania aplikacjami w metodologii GitOps/DevOps – niezależnie od tego czy są to aplikacje uruchamiane w kontenerach, czy maszynach wirtualnych. Korzystanie z jednej platformy do utrzymywania kontenerów i maszyn wirtualnych daje możliwość korzystania z wyżej wymienionych metodologii oraz dodatków, takich jak: skalowanie, polityki bezpieczeństwa sieciowego definiowane w kodzie czy Service Discovery. Artur twierdzi, że wychodząc ze schematu “mam kontenery, mam maszyny wirtualne” i patrząc na to z poziomu “mam aplikacje”, jesteśmy w stanie lepiej wykorzystywać nowoczesne narzędzia i techniki. Sprawdźcie to koniecznie na meetupie!

Po prelekcji Artura, mikrofon przejmie Dominik Gubrynowicz – Cloud Engineer @ Chmurowisko, prywatnie pasjonat IT od zawsze zafascynowany optymalizacją oraz automatyzacją środowisk. Na meetupie pojawi się z prezentacją o niecodziennym tytule ”Jak dopaść muchę nie strzelając z armaty? Czyli projektowanie sieci AWS w średniej wielkości organizacji”. Brzmi ciekawie? Podczas tej prelekcji dowiecie się, jak świadomie korzystać z rozwiązań AWS projektując sieć, jednocześnie nie podnosząc zbyt wysokich kosztów.

Koniecznie bądźcie z nami tego dnia. Pamiętajcie, że po każdej prelekcji będzie czas na sesję QA 😉

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline66

Pobierz raport