Aktualności

25.11.2022

Jak zwiększyć swoją satysfakcję z pracy? To proste!

Wystarczy wziąć udział w największym badaniu społeczności SysOps/DevOps w Polsce i mieć realny wpływ na swoją branżę!

Siedem lat temu postanowiliśmy działać na rzecz administratorów systemowych i sieciowych, DevOpsów oraz innych specjalistów IT w Polsce. Społeczność rośnie – jesteśmy tym faktem zachwyceni, ale widzimy też zmieniające się potrzeby, dlatego nieustannie działamy, aby bycie częścią społeczności SO/DO przynosiło Wam jak najwięcej korzyści i zadowolenia.

Oprócz dobrze Wam znanych grup na Facebooku, meetupów i szkoleń, staramy się realizować niestandardowe projekty. Jednym z nich jest właśnie badanie społeczności SysOps/DevOps. Dlaczego to robimy? Bo wiemy, że dotychczas powstałe raporty oraz statystyki w niewielkim stopniu skupiają się na Opsach. Widzimy, że mimo bardzo istotnych ról w firmach Waszym współpracownikom brakuje wiedzy na temat Waszych obowiązków i potrzeb. Ten raport ma to zmienić.

Poza tym, że my sami jesteśmy Was ciekawi! Wierzymy, że wyniki badań będą wskazówkami w działaniach rekrutacyjnych czy HR-owych SysOpsów i DevOpsów oraz pomogą lepiej poznać i zrozumieć Wasze motywacje, zachowania oraz oczekiwania.

Dlatego potrzebujemy Waszego zaangażowania. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 5-10 minut. Po wszystkim zachęcamy, abyście przesłali ją do swoich znajomych z branży. Zależy nam, aby dotarła do jak największej liczby osób!

Link do ankiety: sysopspolska.webankieta.pl

Pobierz raport