Aktualności

25.10.2022

Jeden dzień, pięć ścieżek tematycznych oraz solidna dawka wiedzy, czyli POZITIVE TECHNOLOGIES 2022!

Pozitive Technologies to bezpłatna konferencja łącząca świat IT i biznesu, skierowana do specjalistów wykorzystujących na co dzień najnowsze osiągnięcia nowych technologii. Projekt powstał w 2019 roku z inicjatywy Miasta Poznania oraz poznańskich firm technologicznych.

W tym roku odbędzie się 24 listopada i połączy świat online i offline. Odbiorcami wydarzenia są przedstawiciele oraz specjaliści branży IT z kilkuletnim doświadczeniem: programiści, testerzy, inżynierowie devops, analitycy danych, a także kadra menadżerska i zarządzająca działami IT. IV edycję konferencji dla branży IT możesz obejrzeć w swoim ulubionym fotelu online w godzinach 9:00-16:00.

Kto wystąpi? M.in:

  • Bestsellerowy Autor i Keynote Speaker Erik Qualman uznany za 2. najbardziej lubianego autora na świecie, zaraz za J.K. Rowling z Harry’ego Pottera.
  • Hazel Savage, Current VP, Music Intelligence, SoundCloud, Ex-CEO & CO-FOUNDER, Musiio.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak obowiązuje rejestracja i limit miejsc. Śpiesz się!

Po konferencji online organizatorzy zapraszają na POZytywne After Party w eN studios w Poznaniu. To będzie prawdziwy festiwal branży IT! Na uczestników czekają unikatowe prelekcje, niespodzianki, impreza z DJ-em, najnowsze gry VR, Mario Kart, konkursy, open bar i przekąski, a także niesamowite koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie legenda sceny hip-hopowej donGURALesko – właściwie Piotr Górny, znany również jako Gural. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na Fundację “Nie wykluczaj”.

Kup swój bilet, dołącz do społeczności Pozitive Technologies, zdobądź wiedzę, nowe znajomości, wyjątkowe doświadczenia i pomóż!

Wszystkie informacje i rejestracje na stronie.

Śledź Pozitive Technologies na Facebooku i LinkedInie.

Pobierz raport