Aktualności

02.12.2022

Jubileuszowy 50. SysOps/DevOps MeetUp Warszawa!

Projektowanie CI/CD od podszewki w organizacji oraz lepienie bezpieczeństwa tak, by nie wyjść na bałwana – 50. spotkanie w Warszawie!

Kolejne techniczne spotkanie z ekspertami odbędzie się już 8 grudnia o godzinie 18:00 w Warszawie. Spotkamy się w BrainEmbassy przy ul. Młynarskiej 8/12 .

Jako pierwszy na scenę wkroczy Paweł Piwosz, który zrobi krok wstecz w projektowaniu CI/CD. Zrobi to, by spojrzeć na to nie tylko jak techniczny sposób dostarczenia kodu, ale przede wszystkim cały proces na poziomie Organizacji. Podczas jego prelekcji zobaczycie projektowanie tego procesu oraz dowiecie się, jak rozmawiać o CI/CD na różnych poziomach w Organizacji.

W przerwie między prelekcjami czekać na Was będzie tajemniczy, jubileuszowy Lightning Talk.

Ostatnią prelekcję poprowadzi entuzjasta bezpieczeństwa systemów oraz szeroko pojętego blue teamu, czyli znany nam wszystkim Wojciech Ciemski. Tematem jego prezentacji będzie lepienie bezpieczeństwa w organizacji tak, by nie wyjść na bałwana. Podczas wystąpienia omówi przykładowe wyzwania stojące przed nami i zdradzi, jak możemy sobie z nimi poradzić darmowymi sposobami.

Na koniec zaprosimy wszystkich na pizzę i coś do picia z naszym teamem i prelegentami!

Pamiętajcie, że maile z przypomnieniem o wydarzeniu, które do Was wysyłamy, NIE są jednoznaczne z tym, że jesteście wpisani listę uczestników, dlatego koniecznie potwierdźcie swój udział w wydarzeniu.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw50

Pobierz raport