Aktualności

07.01.2021

Kiedy zrobienie kroku w tył jest konieczne? Tego dowiecie się na MeetUpie!

Kiedy zrobienie kroku w tył jest konieczne? Między innymi tego dowiecie się już 21 stycznia na SysOps/DevOps Online MeetUp #26! Przypominamy, że w styczniu nasze transmisje rozpoczynają się o godzinie 17:00.

Nasz pierwszy prelegent, Bartosz Pankowski z CodiLime, odpowie nam na pytanie, jak poradzić sobie z obsługą ~200gb danych dziennie przez klaster Elasticsearch? Tym samym koniecznie weźcie udział w wydarzeniu, aby posłuchać o prostym monitoringu infrastruktury ze stackiem ELK.

W drugiej części wydarzenia Łukasz Durak opowie o tym, kiedy zrobienie kroku w tył jest konieczne. Wszyscy wiemy, że Kubernetes daje nam ogromne możliwości – automatyzuje wiele operacji, przez co mamy mniej pracy utrzymaniowej. Teorię zna każdy, a jak to wygląda w praktyce? Co w przypadku kiedy to, co wybraliśmy przestało się sprawdzać? Łukasz razem z nami prześledzi, jak początkowe wymagania zmieniły się w czasie oraz jak zostały zaadresowane nowe zależności.

Pamiętajcie, że na czacie po każdej prelekcji odbywa się sesja Q&A. Nasi prelegenci zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące Was pytania, więc zachęcamy do ich zadawania 🙂

Zapisy i szczegóły wydarzenia: https://www.meetup.com/pl-PL/SysOpsPolska/events/275602512/