Aktualności

27.02.2023

Kolejna odsłona warszawskiego MeetUpu SysOps/DevOps Polska już w MARCU!

Interesuje Was proces CI/CD, a może chcecie poznać zaklinacza Oracle? Zapraszamy na spotkanie ze specjalistami z branży IT!

SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #53 odbędzie się 16 marca o godzinie 18:00, a spotkamy się w biurze Vodeno przy ul. Dobrej 40 (Elektrownia Powiśle, budynek C, 2. piętro). Jesteście ciekawi, jakie tematy omówią nasi prelegenci?

Jako pierwszy w blask reflektorów wkroczy Mateusz Adamek, który jest wielkim fanem systemów i oprogramowania opartego na Linuxie. Przyjrzymy się wykorzystaniu Kubernetes, Docker in Docker, Terraform, Ansible i GitOps w procesie CI/CD. A jako wisienkę na torcie Mateusz zdradzi nam, jak łatwo można stworzyć skalowalne i wysoko dostępne rozwiązanie, gdy pracuje się lokalnie.

Drugą prelekcję poprowadzi nasz wielokrotny prelegent, czyli Kamil Stawiarski – najmłodszy zaklinacz bazy danych Oracle. Kamil na przykładzie KVM i baz danych Oracle postara się odpowiedzieć na nurtujące pytania: jakie szanse mają zaszyfrowane dane w starciu z administratorem chmury? Czy wydanie miliona monet na szyfrowanie bazy danych uchroni nas przed sprytnym adminem?

Każdy z prelegentów po swoich wystąpieniach zmierzy się również z Waszymi pytaniami w sekcjach Q&A. A jeśli jeszcze będzie Wam mało, to śmiało możecie rozmawiać o szczegółach podczas networkingu z pizzą.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw53

Pobierz raport