Aktualności

08.05.2023

Kolejne miasto na trasie SO/DO Tour to KRAKÓW!

Już 11 maja spotkamy się na SO/DO MeetUpie w Krakowie. Podczas tego wydarzenia będziecie mogli wysłuchać dwóch technicznych prelekcji, a także – wziąć udział w networkingu!

11 maja w Krakowie spotkamy się o godz. 18:00 w resto-barze Techie’s Kraków przy ul. Na Zjeździe 11, a czekać tam na Was będzie trzech prelegentów i dwie prelekcje.

Pierwsze wystąpienie będzie należało do duetu Marcina Woźniaka i Piotra Narewskiego. Obaj Panowie są związani z jednym z naszych Partnerów – firmą Kainos. Marcin obecnie skupiony jest wokół chmury publicznej AWS i produktów firmy HashiCorp. Natomiast Piotr aktualnie zajmuje się rozwijaniem platformy na AWS. Ich prelekcja nosi tytuł “Security mindset: Where is my secret and who has access to it? Learner’s journey”. Podczas prezentacji zaprezentują różne przypadki użycia narzędzia Vault firmy HashiCorp do zarządzania danymi wrażliwymi podczas wdrożeń infrastruktury. Nie obejdzie się również bez wprowadzenia w kulturę związaną z bezpieczeństwem wdrożeń.

Podczas drugiego wystąpienia scenę przejmie Piotr Pyciński, który jest administratorem systemów, a obecnie stara się odnaleźć w świecie bujającym w chmurach – podkreślając, że nie jest to uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich problemów. Jego wystąpienie będzie nosiło tytuł “Ciekawe podejście do integracji technologii chmurowych”. Poznacie interesujący pomysł, w jaki sposób zintegrować technologie takie jak: Terraform, Ansible, Helm oraz Kubernetes przy użyciu jednego wspólnego źródła prawdy.

Jak podczas każdego naszego MeetUpu – nie zabraknie sesji Q&A po każdym wystąpieniu oraz końcowego networkingu z przekąskami i piwem 😉

Zapisy i szczegóły wydarzenia: https://bit.ly/SODOKrk13

Pobierz raport