Aktualności

19.09.2019

Kolejne szkolenie z Zabbixa w jesiennej ramówce SO/DO

4-dniowe szkolenie z systemu monitorowania serwerów i środowiska IT poprowadzi Grzegorz Grabowski!

To bezdyskusyjnie najdłuższe szkolenie ze wszystkich oferowanych przez Fundację SysOps/DevOps Polska. W ramach szkolenia, podczas 32 godzin intensywnej nauki, uczestnicy samodzielnie wykonają ponad 35 ćwiczeń o różnych stopniach trudności i czasochłonności. Poznają konfigurację środowiska, w tym Zabbix Server, Zabbix Agent, Zabbix Proxy, a także przyjrzą się monitorowaniu agentowemu i bezagentowemu. Jednak to tylko mały wycinek z zadań, jakie czekają na kursantów w trakcie poznawania tego systemu.

Każdy manager, kierownik lub administrator niezależnie czy potrzebuje Zabbixa pod kątem zdobycia wiedzy do spełniania wymagań ISO 27001, czy chce w kilka sekund po, a nawet czasem przed awarią wiedzieć, że ona istnieje powinien zgłosić się do nas. Dzięki szkoleniu Grzegorza – doświadczonego prowadzącego – każdy z uczestników zdobędzie nie tylko dużą dawkę teorii, ale także wdroży się w system w praktyce i dowie się “co piszczy w sieci”.

Szkolenie odbywa się w Warszawie, każdy z uczestników ma zapewnione całodniowe wyżywienie, a po ukończonym kursie otrzymuje certyfikat z hologramem autentyczności. Każda osoba powinna mieć ze sobą laptop wraz z zainstalowanym programem VirtualBox, posiadać podstawową znajomość systemu Linux oraz znajomość systemów rodziny Windows 2008/2012/2016.

Po więcej szczegółów zachęcamy do zajrzenia na stronę: ZABBIX