Aktualności

18.10.2022

Kubernetes i Agile DevOps

Jesteście fanami platformy Kubernetes, a może chcecie wiedzieć, jak działa Agile DevOps? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na którekolwiek z tych pytań – koniecznie wpadnijcie na SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #64!

Już 20 października od godziny 17:00 wraz z naszymi prelegentami zgłębimy kolejne porywające tematy z branży IT. Całe spotkanie będziecie mogli oglądać na żywo na naszych social mediach, ponadto – jak zawsze – po każdej prelekcji będziecie mogli zadać pytania w ramach sesji Q&A.

Pierwszym naszym gościem będzie architekt rozwiązań IT, który w swojej firmie jest odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży i wdrożeń rozwiązań opartych na technologii Red Hat Application Services oraz Openshift Container Platform. Jarosław Stakuń podczas prelekcji pt. “MLOps na platformie Kubernetes” zaprezentuje platformę open source MLOps Open Data Hub, która bazuje na platformie orkiestracji kontenerów Kubernetes.

Kolejny prelegent, którym będzie Rafał Fedorowicz, to przywódca plemienia wspólnego doświadczania połączeń w T-Mobile 🙂 Rafał podczas swojej prelekcji “Agile DevOps in Telco – do & don’ts – lessons learnt” opowie nam czym jest i jak działa Agile DevOps od Telco oraz podpowie, co robić i czego nie robić, by działać jak prawdziwy DevOps. Pozwoli nam to wyciągnąć ciekawe wnioski z tego wystąpienia niezbędne do codziennej pracy.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline64