Aktualności

08.06.2020

Kubernetes w serverless i migracja do chmury – szykujemy kolejny MeetUp

Sprawdźcie co czeka na Was na kolejnym SysOps/DevOps Polska MeetUpie Online 

Dobrze widzieć jak wszystko powraca do normalności. My jednak nie rezygnujemy z tej formy MeetUpów i póki co zostajemy przy transmisjach online. A przed nami #11 MeetUp, który rozpoczynamy 18 czerwca o 15:00. Już śpieszymy z informacją, co dla Was przygotowaliśmy.

Chcieliście kiedykolwiek połączyć Kubernetesa z Serveless? A może takie zestawienie, na pozór dwóch odmiennych metod budowania aplikacji, jest dla Was nierealne? Tomasz Stachlewski podejmie wyzwanie i w trakcie pierwszej prelekcji postara się nam pokazać, jak działa Kubernetes w świecie Serverless. Będzie dużo klikania i budowania aplikacji opartych o chmurę AWS.

Drugą prelekcję poprowadzi Michał Furmankiewicz. Poruszy temat dotyczący migracji dużych firm do chmury. Mimo, że proces ten nie jest w Polsce popularny, wiele firm już się na niego zdecydowało. Warto wcześniej się dowiedzieć jak zaplanować swoje środowisko oraz jak zbudować zasady pracy i bazową architekturę wirtualnego centrum danych. W czasie prelekcji Michał opowie co jest ważne w takiej budowie, na co zwrócić uwagę oraz na jakie problemy się przygotować.

Transmisję będziecie mogli obejrzeć na stronie https://meetup.sysopspolska.pl/, na naszym fanpagu, bądź na naszym kanale na YouTubie.

Link do zapisów: https://bit.ly/SODOONLINE11