Aktualności

20.07.2020

Kubernetes wraca na SO/DO MeetUp

Głodni wiedzy? Zapraszamy na dwie prelekcje – o małych i dużych kłamstewkach w świecie IT oraz o integracji Hashicorp Vault z Kubernetesem i Gitlabem. 

Najnowsze technologie, mimo licznych ficzerów, nie zawsze niosą za sobą sukcesy. Szczególnie w świecie IT, który narzuca nam ciągły dostęp do aplikacji, jest to nieustannie widoczne. Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Prezentację poprowadzi Robert Konik, miłośnik IT od wczesnych lat młodości. A po prelekcji zapraszamy na sesję Q&A, podczas której możecie się podzielić swoimi osobistymi przygodami z oprogramowaniem IT.

Wojciech Kokorzycki w trakcie swojej prezentacji opowie o integracji Hashicorp Vault z Kubernetesem oraz Gitlabem oraz na początek omówi podstawy wszystkich tych trzech narzędzi. Dowiemy się jak działają runnery Gitlaba w Kubernetesie i polityki Vaulta oraz jak zautomatyzować tworzenie polityk per zespół, per repo/pipeline oraz per każdy mikroserwis w Kubernetesie. Będzie również o dodawaniu kolejnego środowiska do Vaulta poprzez pipelinie CI.

Koniecznie bądźcie z nami 23 lipca o 15:00 na kanale na YouTubie, na naszym fanpagu na Facebooku oraz na stronie: https://meetup.sysopspolska.pl/.

Link do zapisów TUTAJ