Aktualności

06.05.2022

Ładna pogoda cię rozprasza? Nic nie stoi na przeszkodzie w osiągnięciu sukcesu!

Dobrze wiemy, że w maju strasznie się nie chcę się ani uczyć, ani pracować… Można za to połączyć przyjemne z pożytecznym. Podpowiadamy, a nawet mocno zachęcamy, byście obejrzeli kolejny SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #56 w parku, nad jeziorem lub w gronie znajomych z pracy! Zdobywać wiedzę na świeżym powietrzu jest zawsze przyjemniej! Już 19 maja będziecie mieli okazję spróbować! 

Chcecie dołączyć do wydarzenia? Zapraszamy do obserwowania nas na naszych kanałach na Facebooku, meetup.com, LinkedInie oraz YouTube! Pamiętajcie też, że po każdej prelekcji będzie możliwość zadawania pytań w ramach sesji Q&A.

Pewnie każdy programista kojarzy Terraform, ponieważ to dość popularne narzędzie pracy. Czy uwierzycie, jeśli udowodnimy, że czasami Pulumi sprawdza się lepiej? Podczas pierwszej prelekcji Wojciech Tobiś spróbuje odpowiedzieć na pytania kiedy i dlaczego Pulumi to czasem lepsze wyjście niż Terraform, przeanalizuje powody wykorzystania Pulumi w swoim projekcie oraz opowie o problemach związanych z jego użyciem. Poznacie mnóstwo tipów, wskazówek i otrzymacie praktyczną wiedzę!

Zanim zaczniemy następny ciekawy temat, spróbujemy Was zaskoczyć, podczas 5-minutowej sesji Open Mike. Jak zwykle, nie możemy zdradzić ani prelegenta, ani tematu wystąpienia, ale zapewniamy – nie pozostaniecie obojętni! 

Jeśli interesuje Was temat danych trwałych w Kubernetesie, to warto skorzystać z naszego bezpłatnego spotkania i otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania. Podczas drugiej prelekcji Łukasz Adamski przedstawi benchmark dla rozwiązania oraz porówna środowiska chmurowe w zakresie nośników danych trwałych.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline56