Aktualności

09.11.2020

Listopad z SysOps/DevOps Polska

12 listopada o godz. 15:00 zapraszamy na SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #21! A żebyście nie zdążyli za bardzo się za nami stęsknić – kolejny SO/DO MeetUp odbędzie się dokładnie tydzień później 😉

Czy zapoznaliście się już z agendą najbliższego wydarzenia?

Pierwszym prelegentem będzie Aleksander P. Czarnowski, który w trakcie swojego wystąpienia postara się odpowiedzieć na pytanie dlaczego brak jest zaufania do oprogramowania open source w świecie kontenerów oraz podpowie, jak tę lukę wypełnić spełniając jednocześnie wymogi regulacyjne oraz w jaki sposób zabezpieczać kontenery przed atakami.

Z kolei Szymon Krasuski przygotował dla Was temat „Testinfra – armia QA w jednym frameworku”. W przypadku projektów wdrażanych w wielu instancjach działających w różnych środowiskach standardowe narzędzia do testowania nie zdają egzaminu. Wtedy zazwyczaj musi pojawić się zespół QA, który wdraża nasz projekt i testuje te funkcje, które mamy zamiar opublikować. Co by się jednak stało, gdyby udało się to całkowicie zautomatyzować? Czy zespół QA byłby skazany na bezrobocie? Czy samo oprogramowanie byłoby doskonalsze?

Jeśli będziecie mieć jakieś pytania do naszych prelegentów, to oczywiście będziecie mogli zadawać je w trakcie sesji Q&A!

Przypominamy, że transmisja dostępna będzie na stronie https://meetup.sysopspolska.pl, na naszym Fanpage’u i przede wszystkim – na naszym kanale na YouTube. Szczególnie zachęcamy Was do subskrypcji naszego kanału na YouTube, by nie przegapić żadnego MeetUpu. Znajdziecie tam także nagrania z wszystkich poprzednich wydarzeń.

Szczegóły wydarzenia i zapisy tutaj: http://bit.ly/SODOONLINE21