Aktualności

06.11.2023

Listopadowe spotkanie w Warszawie wokół chmury

Już 23 listopada spotkamy się w dobrze Wam znanym miejscu – Fabryce Norblina, w biurze Allegro Tech.

Tym razem skupimy się na tematyce związanej z Cloud – ile to kosztuje i jak zadbać o ochronę danych? Jesteście ciekawi szczegółów?

Zaczniemy od pieniędzy. Piotr Bojdoł w swojej prelekcji opowie o wyzwaniach związanych z kosztami usług chmurowych bazując na doświadczeniach Vodeno w GCP. Dlaczego nie jest to jakie proste? Co można zrobić aby ułatwić sobie kontrolę i zarządzanie kosztami? Przyjdźcie i dowiedzcie się, jak uniknąć pułapek i zoptymalizować wydatki w chmurze.

Cyberbezpieczeństwo i ochrona danych to Wasza pasja? W drugiej prezentacji Paweł Mączka opowie o organizacjach, które przechodzą przez cyfrową rewolucję i mają do czynienia z różnorodnymi środowiskami wirtualnymi, kontenerowymi i rozproszonymi w chmurze. W swoim wystąpieniu skupi się na strategiach i narzędziach zapewniających niezawodną ochronę danych w tym wielośrodowiskowym kontekście.

Po każdej prelekcji czeka na Was sesja QA, a wieczór zakończymy networkingiem. Nie przegapcie zatem okazji do rozmów i spotkania przy pizzy! Czekamy na Was już od 18:00.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw59

Pobierz raport