Aktualności

09.03.2020

Marcowy MeetUp przy Inflanckiej 4B

Żegnamy zimę na SysOps/DevOps Warszawa MeetUpie #49 już 19 marca.

Pożegnanie zimy z SysOps/DevOps Polska? Czemu nie! Świetne towarzystwo, dawka wiedzy oraz pizza coś do picia – to wszystko znajdziecie na #49 MeetUpie w Warszawie już 19 marca (widzimy się w budynku Avivy przy ul. Inflanckiej 4B).

Świadome dbanie o środowisko staje się coraz bardziej powszechne. Szymon Majewski, pomimo swojego młodego wieku, znalazł sposób na redukcję emisji gazów cieplarnianych poprzez skrócenie czasu wdrożenia aplikacji core bankingowej. A w jaki sposób udało mu się to osiągnąć? Jakie napotkał przy tym problemy? Jakie wyzwania stanęły przy wdrażaniu gigabajtowych kontenerów? Tego wszystkiego dowiecie się na MeetUpie.

Rafał Skrzypek i Radosław Wesołowski – zgrany duet, twórcy firmy Grey Wizard, prelegenci naszego warszawskiego MeetUpu. Opowiedzą nam o sposobach przetwarzania logów i zdarzeń na dużą skalę. Dowiemy się jakie różnice występują pomiędzy logami a metrykami oraz jakie są podejścia do przetwarzania logów w środowiskach chmurowych, w tym w Kubernetesie.

Mamy nadzieję, że zapisaliście sobie w kalendarzu datę 19 marca. I pamiętajcie – zamiast uciekać do domu od razu po prelekcjach, koniecznie zostańcie na pizzę i networking!

Szczegóły agendy i zapisy: WARSZAWA #49