Aktualności

04.05.2023

MeetUp w Katowicach już 10 maja!

Podczas tego wydarzenia wysłuchacie dwóch doświadczonych prelegentów, którzy zgłębią tematy środowiska wysokodostępnego oraz przeanalizują kod Terraforma.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejne wydarzenie na trasie SO/DO Tour. 10 maja zawitamy w Katowicach i o godzinie 18:00 spotkamy się z Wami w Strefie Centralnej na placu Sejmu Śląskiego 2.

Jako pierwszy wystąpi Maciej Kupiec – DevOps z MDDV z ponad 20-letnim doświadczeniem – który wprowadzi Was w świat środowiska wysokodostępnego. Podczas swojej prelekcji pt. “Tworzenie środowisk HA. Narzędzia i przykłady” przedstawi ogólne zasady tego środowiska oraz pokaże nam przykładowe konfiguracje.

Kolejnym prelegentem będzie trener w SysOps/DevOps Polska – Maciej Rostański. Podczas sesji pt. “Poza Terraformem. Narzędzia wspomagające pracę z kodem Terraforma” Maciej przedstawi nam zestaw tych narzędzi, które służą do analizy kodu i wspomagają automatyczną dokumentację, wycenę planowanych zmian w chmurze, statyczną analizę kodu IaC oraz pozyskiwanie informacji o zmianach w chmurze poza Waszym kodem Terraform. Na koniec porozmawia z Wami o wadach i zaletach tych narzędzi oraz o doświadczeniach dotyczących używania ich w automatyzacji nie tak znowu małych infrastruktur (NTZMI).

Nasz MeetUp nie mógłby się obejść bez networkingu przy pizzy i sesji Q&A po każdej z prelekcji, więc koniecznie zaznaczcie swoją obecność w wydarzeniu i do zobaczenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: https://bit.ly/SODOKat10

Pobierz raport