Aktualności

06.12.2021

Mikołajki z SysOps/DevOps Polska!

Gdyby dzisiaj odbywał się MeetUp stacjonarny, to pewnie poza pizzą mielibyśmy dla Was jakieś słodkości. Tyle że nasze eventy wciąż odbywają się online, a na kolejnym meetupie widzimy się dopiero 16 grudnia…

Jednak nic straconego! Długo myśleliśmy o tym, jak umilić Wam mikołajkowy poniedziałek i przygotowaliśmy kolejną promocję: 5% rabatu na szkolenia organizowane przez SysOps/DevOps Polska!

To jednak nie wszystko! W ramach promocji możecie albo zdecydować się na zakup vouchera na dowolne szkolenie otwarte w 2022 roku, albo zakupić voucher kwotowy do wykorzystania w przyszłym roku.

Jak to działa? W skrócie – już teraz rezerwujecie sobie miejsce na szkoleniu zaplanowanym na 2022 rok, a że fakturę wystawiamy dla Was z datą grudniową, to otrzymujecie również gwarancję ceny i nie musicie przejmować się rosnącą inflacją.

A jeśli chcecie przyjść na nasze szkolenie, ale jeszcze nie podjęliście decyzji, które interesuje Was najbardziej, to – na przykład za 950 zł netto – możecie kupić voucher na kwotę 1000 zł netto. Następnie w 2022 roku podejmujecie ostateczną decyzję, zapisujecie się na szkolenie i częściowo finansujecie je zakupionym wcześniej voucherem, a różnicę dopłacacie przelewem.

Aby skorzystać z promocji mikołajkowej, wystarczy wysłać do nas maila na adres [email protected] lub zarejestrować się na wybrane szkolenie poprzez formularz zgłoszeniowy wpisując w odpowiednim miejscu kod rabatowy: MIKOŁAJKI.

Promocja obowiązuje do dnia 31.12.2021 r.