Multimedia

Prelegent:
Wojciech Lepczyński

[#307] Jak zarabiać więcej w IT? CDN oraz statyczne strony www w chmurze AWS

W ramach wstępu Wojtek zaprezentuje, jak w prosty i tani sposób możecie zwiększyć swoje zarobki. W dalszej części prezentacji dowiecie się, co to jest CDN oraz statyczne strony www. Całe wystąpienie będzie dotyczyło głównie chmury AWS. Poznacie także kilka sposobów na ułatwienie pracy w chmurze i zaoszczędzenie gotówki.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂