Multimedia

Prelegent:
Jan Kacik

[#310] Droga do NoOps, na przykładzie…

Na wstępie będzie krótko o tym, co to NoOps, jak to się ma do DevOpsowania i czy jest w tym jakiś sens. Potem Janek Kacik, przytaczając doświadczenia swojego teamu, powie, jak wygląda obecna droga jednego z jego klientów w tym kierunku. Dowiecie się, co było zrobione dobrze oraz dużo o tym, co nie zadziałało. Na koniec poznacie wnioski zespołu Janka i zmiany, jakie nastąpiły w infrastrukturze, aby ułatwić pracę zespołu.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂