Multimedia

Prelegent:
Tomasz Pająk

[#318] Acronis Cyber Protect Cloud – Kompleksowe podejście do ochrony danych

Skuteczna ochrona danych nie jest łatwym zadaniem. Rosnącym wymaganiom biznesowym towarzyszy rosnący wolumen ataków na infrastrukturę IT. W szczególności atakowane są MŚP, ponieważ cyberprzestępcy są świadomi braku skutecznych mechanizmów i narzędzi do ochrony środowisk IT w tym sektorze. Każda organizacja musi liczyć się z atakiem na jej zasoby. Zagrożenie to nie wyrok. Platforma Acronis Cyber Protect Cloud pozwala na łatwe wdrożenie mechanizmów prewencyjnych, które minimalizują ryzyko ataku. W razie najgorszego scenariusza, Acronis umożliwi odpowiedź na pojawiające się zagrożenia, a nawet – odtworzenie danych w najbardziej krytycznych scenariuszach, jak ataki Ransomware! Cyber Protect Cloud to też inne możliwości, jak DLP, Email Security czy nawet Disaster Recovery, co przy elastycznym modelu licencjonowania pozwala „uszyć” ochronę danych, na miarę i potrzeby środowiska.

Zobacz także:

sysopsdevops o-nas background

O NAS

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli grupę na facebooku SysOps/DevOps Polska, która szybko zaczęła się rozrastać i dziś ma ponad 13000 użytkowników, a ich liczba stale rośnie! Rozmowy online nie wystarczyły. Zaczęli organizować w Warszawie cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps i DevOps.

Dzięki temu możemy spotkać się poza siecią, posłuchać prelekcji, wymienić technologiczne poglądy i doświadczenia z innymi uczestnikami eventu. MeetUpy rozrosły się i dziś spotykamy się też we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Każde miasto ma swoich prelegentów i słuchaczy, swój klimat i potencjał! 🙂