Multimedia

Prelegent:
Jan Dudziec

[#356] Wprowadzenie do Site Reliability Engineering w Google

Site Reliability Engineering (SRE) to zbliżona do DevOps metodyka zarządzania softwarem w wielkiej skali, stworzona oraz rozwijana przez Google’a. Prezentacja Jana będzie dotyczyć podstawowych założeń i procesów SRE – bezpiecznych zmian na produkcji, budżetów błędów, pomiaru kondycji systemu (SLO), automatyzacji ręcznych procesów oraz zarządzania incydentami.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.