Multimedia

Prelegent:
Wojciech Tobiś

[#360] Dlaczego Pulumi jest lepsze niż Terraform

Pulumi jest ciekawą alternatywą dla Terraforma, najpopularniejszego obecnie narzędzia IaC. Możliwość wykorzystania popularnych języków programowania, takich jak np. JavaScript, Python czy C#, tworzenie infrastruktury staje się coraz prostsze. W ramach prezentacji Wojciech spróbuje odpowiedzieć na pytania kiedy i dlaczego Pulumi sprawdza się lepiej niż Terraform, przeanalizuje powody jego wykorzystania w swoim projekcie oraz opowie o problemach związanych z jego użyciem.

Wojciech na co dzień pracuje w Relativity – sprawdź, kogo aktualnie szukają do swojego zespołu: https://bit.ly/RelativityCareer

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.