Multimedia

Prelegent:
Maciej Rostański

[#361] Zmienne w Terraformie – triki i niuanse

Maciej na nieco dłuższym niż zwykle Open Mike 🙂 – na tapecie różnica pomiędzy mapą a obiektem, co nie dla wszystkich jest sprawą jasną. Demonstracja pokazuje przy tym, że obiekt w Terraformie to dość skomplikowana konstrukcja, posłuchacie także o tym, jak rzutować zmienne, aby kod Terraforma mógł się nimi w pełni posługiwać.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.