Multimedia

Prelegent:
Tomasz Stachlewski

[#362] Czy to pies czy to świnia – czyli sztuczna inteligencja w akcji!

Sztuczna Inteligencja, a zwłaszcza Deep Learning, to tematy, które rozpalają wyobraźnię wielu z nas. Podczas tej sesji przekonacie się, że nowoczesne rozwiązania oparte o chmurę obliczeniową ułatwiają nie tylko zapoznanie się z tymi zagadnieniami, ale ich faktyczne wykorzystanie.Będzie to sesja typu hands-on, gdzie zakasamy rękawy i zbudujemy własny klasyfikator zdjęć, który umożliwi nam identyfikacje różnych obiektów, które będziemy umieszczać przed kamerą własnego laptopa.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.