Multimedia

Prelegent:
Grzegorz Gołda

[#364] Designing Large Scale Distributed Systems

Podczas prezentacji Grzegorz opowie o googlowej filozofii budowania dużych rozproszonych systemów. Będzie to zbiór zasad, których stosowanie ułatwia skalowanie usług i radzenie sobie z problemami.

A jeśli ciekawi Was tematyka SRE i chcielibyście pracować w Google, to zajrzyjcie na stronę: https://careers.google.com/jobs/results/129812971422393030-senior-software-engineer-site-reliability-engineering/

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.