Multimedia

Prelegent:
Piotr Jabłoński

[#369] Admission Controller w Kubernetes

Dobrą praktyką jest kontrola ustawień i parametrów podczas wdrażania aplikacji lub elementów architektury w K8s. Z pomocą przychodzi tutaj Admission Controller. W trakcie swojej sesji Piotr omówi, czym jest Admission Controller i jak z niego skorzystać. Dowiemy się również, jakie parametry można kontrolować oraz czy korzystać z reguł? W części demo pokazane zostaną z kolei przykłady użycia tego rozwiązania.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary