Multimedia

Prelegent:
Paweł Piwosz

[#370] Observability i Serverless. Jak to połączyć?

Observability dla Serverless. Dwa jakże popularne dziś buzzwordy w jednym zdaniu. O co w nich chodzi? Podczas prezentacji Pawła zapoznamy się z tym, czym jest Observability i co się na nią składa. I, może nawet najważniejsze, dowiemy się, po co nam to. Podczas demo zobaczymy też, jak wygląda zaimplementowane Observability w przypadku prostej funkcji Lambda, czyli Serverless, napisanej w Pythonie. Jakich narzędzi potrzebujemy do instrumentacji, ile pracy to wymaga i… co z tego będziemy mieć?

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport