Multimedia

Prelegent:
Artur Meller

[#380] SAP w Azure

Czy Chmura to dobre miejsce do uruchamiania instancji SAP? Jak Azure może wspierać instalacje SAP i w jaki sposób wykorzystać potencjał chmury Microsoft do unowocześnienia tradycyjnych instalacji? W czasie sesji Artur opowie, jak Azure odpowiada na potrzeby produktów SAP. Przyjrzy się wyzwaniom i możliwym scenariuszom tworzenia architektury. Podpowie również kilka best practice i wskaże źródła wiedzy, które pozwolą samodzielnie zgłębić temat SAP’a na Azure.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.