Multimedia

Prelegent:
Jarosław Stakuń

[#381] MLOps na platformie Kubernetes

Rozwiązania Machine Learning (ML) są wdrażane coraz częściej, co powoduje rosnącą potrzebę wdrożenia spójnej platformy do orkiestracji cyklu życia aplikacji ML bazujących na najnowocześniejszych narzędziach MLOps. Podczas prezentacji Jarek zaprezentuje platformę open source MLOps Open Data Hub, która bazuje na platformie orkiestracji kontenerów Kubernetes.

Więcej informacji o firmie Red Hat na stronie: https://www.redhat.com/en

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport