Multimedia

Prelegent:
Piotr Kalinowski

[#391] Terraform do śmietnika? IaC w chmurze z wykorzystaniem operatorów K8s

Czy w 2022 jest sens uczyć się Terraforma? Czy Terraform w ogóle ma przyszłość? Czy raczej zarządzanie infrastrukturą powinno odbywać się przy pomocy operatorów Kubernetesowych? Czym w ogóle jest wzorzec operatora? Jak przy ich pomocy budować i wdrażać infrastrukturę chmurową w modelu IaC? Na te i inne pytania Piotr postara się odpowiedzieć podczas swojej prelekcji.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport