Multimedia

Prelegent:
Wojciech Ciemski

[#395] Jak zaczynając lepić bezpieczeństwo, nie wyjść na bałwana?

Kiedy nasza organizacja zaczyna myśleć o cyberbezpieczeństwie pojawia się więcej problemów i “wyzwań” niż możliwości. Najczęstszą barierą jest po prostu budżet… Jak w takim razie możemy zadbać o bezpieczeństwo organizacji nie prosząc co chwilę o kolejny budżet? Jak przy okazji wyboru narzędzi nie wyjść na bałwana? 😋 Podczas tej prelekcji omówimy sobie przykładowe wyzwania stojące przed nami i sprawdzimy, jak możemy sobie z nimi poradzić darmowymi narzędziami.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.