Multimedia

Prelegent:
Andrzej Reduta

[#396] Devops w trakcie transformacji

Rola devops w transformującej się organizacji, czyli rozmowa na temat tego, co powinien robić devops, a czego nie powinien. Andrzej opowie m.in. jak organizować pracę devopsów oraz gdzie jest ich miejsce. Wspólnie z Andrzejem przejdziecie m.in. przez różne rozumienia pojęcia devops, kulturę i rolę devops. Andrzej postara się też odpowiedzieć na pytania, czy devops jest developerem oraz czy devops jest częścią zespołu developerskiego?

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.