Multimedia

Prelegent:
Wojciech Urbański, Michał Bagrowski, Piotr Jabłoński, Kamil Stawiarski

[#397] SysOpsowe i DevOpsowe podsumowanie roku – panel dyskusyjny

Zapraszamy Was na SysOpsowe i DevOpsowe podsumowanie roku. Dyskusja na ostatnim SO/DO MeetUpie w tym roku należeć będzie do uczestników panelu, który poprowadzi Wojciech Urbański. Nasi paneliści pochylą się m.in. nad największymi sukcesami i porażkami, postarają się też wskazać tegoroczny gamechanger. Podzielą się także swoimi punktami widzenia i wskażą, co ich zdaniem było warte omówienia w kończącym się roku.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.