Multimedia

Prelegent:
Rafał Bielecki

[#402] Integracja Azure Serwisów w procesie lift-and-shift

Rafał odpowie na pytanie: czym jest FastTrackVM, jak powstał i dlaczego? Opowie też, jak ten produkt jest zbudowany od strony technicznej (azure app service, azure function, api, cosmodb, terraform, ansible, AAD, MFA, azure key vault, azure devops, github, azure automation account) oraz jak możemy połączyć usługi azurowe z rozwiązaniami innych firm (Service Now, Commvault, Monitoring). Pokaże również benefity korzystania z takiego rozwiązania.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport