Multimedia

Prelegent:
Marcin Blaźniak

[#405] Zatarcie granic pomiędzy Serwerami Dedykowanymi a Chmurą Publiczną na przykładzie Bare Metal Instances w OVHcloud

Projektując swoją infrastrukturę, jeszcze do niedawna staliśmy przed wyborem: elastyczność chmury publicznej czy wydajność serwera dedykowanego? Infrastruktura jako kod czy ręczne zamawianie serwerów? Usługi zarządzane czy pełna kontrola nad sprzętem? Podczas swojego wystąpienia Marcin opowie, jak nowa usługa Metal Instance umożliwia połączenie do tej pory sprzecznych wymagań.

Więcej informacji o firmie OVHcloud na stronie: https://www.ovhcloud.com/

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport