Multimedia

Prelegent:
Mateusz Czerniawski

[#412] Czym jest CAF i jak oswoić mityczne jednorożce – Landing Zony

Podobno chmura ma pomóc na wszystkie problemy współczesnego świata aplikacji biznesowych. Mniej popularnym stwierdzeniem jest, że chmura to tylko komputer kogoś innego. Jak zatem wykorzystać on-premowe doświadczenia w budowaniu ‘świata przyszłości’. Porozmawiamy czym są i czym mogą być owe mityczne jednorożce – Landing Zony – wszyscy o nich mówią ale niewielu je wdraża. W prelekcji Mateusza odwiedzimy Królestwo Compliancu, Stoczymy bitwę ze Smokiem Security oraz porozmawiamy ze Strażnikami IAMu.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport